Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! makina është në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km. Gjej Nissan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Nissan note 1.4benzine-08 Sapo Ardhur nga Zvicra, NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT 2008 GJENDJE PERFEKTE, Nissan Micra 1.2 Benzine 2006 Automatike Super, Nissan Juke 2011 kilometra 40.000 me letra. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek Telefono tani 0693444225 Car Nissan Primastar 2.0 Dci90. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Favorite. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Kerko. 2009' Nissan Qashqai. In this video we have a full presentation of the electric Nissan Leaf. Reset all. Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Ne vitin 2012 Auto Mita u zgjerua duke filluar bashkëpunimin edhe me Renault dhe Dacia për tu zgjeruar ne vitet ne vijim edhe me Nissan. Nisan Almera Tino - Naft 2001 - Goma te reja . Lire. Ne gjendje te mire tapiceri e bardhe. Mire. MirLir.com: Nissan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Nissan | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , … 1.4 Transimisioni. NISAN NOTE 1.2 AUTOMAT,,,2014,,,NGA ZVICRA,,, Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5500 Euro, Nissan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6500 €, Nissan Altima 2011 full option,automat,2.5 benzinë,6500 euro, Nissan Qashqai Nafte Automat Panorama Lekure. - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier, AUTOMJETE, Makina, Mitsubishi, L200, Mitsubishi L200 naft 4x4, 3098178 Viti: 2002, 13 Shk 14:49 ... Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje … Shiten Nissan Qashqai te Reja, te Perdorura. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Nissan Micra nga më shumë shitës të makinave! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dec 19, 2020 - Nissan, Qashqai, Viti 2011, Manual, Nafte, Bardhe, 1500 cc, 212500 km, Pasqyra elektrike, ABS, ESP, A/C: Clima, Bluetooth, USB, Sistem Navigimi Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Nissan Navara 2.5 DCI Off-Roar 4x4 - Regjistrim RKS Qmimi 6900€ - Viti prodhimit 2008 - Gjendje perfekte Prishtine Auto Ch +383 (044) 207 526 +383 (049) 207 526 +383 (044) 510 666 Shfaq Menun Vetura në shitje 4,700 EUR (Çmimi) Naftë Manual 1999 2494 cm³ E doganuar E regjistruar Deçan 2/29/2020. Kreu. MirLir.com: Vetura në shitje | Nissan | në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Nissan | në Kosovë dhe Shqipëri ! Eksploro njoftimet për Nissan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. në Gjithë Shqipërinë. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Nissan Note viti 2008 kambio manuale 1.4benxine sapo ardhur me dogane gati per targa,hapje mbyllje qendrore me pult 2 celsa,kondicioner xhama elektrik xhamat e zi origjinal komanda ne timon radio cdplayer gomat 90% etj.motorr i pershtatshem per impiant gazi pa problem 170.000km origjinale ne … Gomat … Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Makina në shitje | blej makina|Tregu më i madh online për makina të reja ,përdorura|Shes makina.makina ne shitje shijak,itali,tirane,shqiperi +355 4 5800025. kulla Mëhillaj Nr 3, kati i … MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Keni Nissan që dëshironi të shisni? Shiten Nissan te Reja, te Perdorura. I skaduar 24 Korrik 2020, Tiranë. Me marrveshje (Çmimi) Naftë … Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Nissan Micra 1.2 Benzine 2009, Gjendje Perfekte! Manuale Forma e … Motor 1.5 Diesel, 170.000 km. Nissan Navara Frontier 4x4 Benzin-Gaz okazion!!! Nissan navara full options Full service history Nissan 190hp turbo Me gjendje perfekte Per cdo informacion ju lutem kontaktoni flm Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Të përdorura 2007 Nissan Micra në shitje në Shqipëria, Shkodër për . Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. MAKINA NË SHITJE . 1996 Km të përshkruara. NISSAN Qashqai 2.0 Nafte Automat Me Dogane Full Full. Sot Auto Mita përfaqëson Renault, Nissan dhe Dacia në Kosove dhe Shqipëri, si kompani e vetme në këto dy shtete qe importon mbi 1000 vetura të reja ne … Shitet Nissan Qashqai Durres - NRG Motors Euro 7,500 Tipi Makines: Veture Vendodhja: Tirane 120,000 KM Viti Prodhimit: 2013 Motorri (CC): 0.8L Transmisioni: Automatike Nissan Qashqai me 7 Ulese Dizel 2.0 me 150 kf 4X4, nissan qashqai 2.0 dizel automatik 4x4 2011, NISSAN QASHQAI+2 2.0DCI 4x4 150PS AUTOMATIK 7 ULSE, Shitet Nissan Patrol Y61 2.8 Tdi Diff Look, Pjesë për NISSAN NAVARA-PATHFINDER 2.5 dCi, Shes Pjesë për Nissan X-Trail 2.0 DCI 2009, Nissan Micra K13 1.2 Automatik 2013 i sapo ardhur, Nisan Note 1.5 Diezel-06-RKS-Mundsi Ndrrimi, Nisan Micra 1.3 Benxin Rks afer 4 Muj klim ac Viti 2000, NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005, NISSAN X-Trail 2.0 dCi 177 KF TEKNA 4WD-Automtik, nissan pathfainder 2.5 dizell 1vit rks boj ndrrim, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000.! Regjistruar Deçan 2/29/2020 blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju Forma e … Nissan... Të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork L.Renzo 2008 me Dogane Full.! Qashqai 4×4 automatik 2009 doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 tani ne kemi vendosur kërkimet. Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë kutine e kerkimit gjej... Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali shërbime të të..., motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km u krye para 5000.. Për ju kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork filtro njoftimet kerko. Se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com 13 Shk 15:45 nisan Qashqai automatik... Forma e … Shiten Nissan te Reja, te Perdorura makina në shitje Nissan Almera blerësit interesuarit! Të përdorura 2007 Nissan Micra: makina ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online Automat Frazat! Për nisan të ndryshme mire motorrike dhe serviset e kryera te gjitha - Naft 2001 - Goma te,. Viti 2011 ju mund të krijoni një krye para 5000 km dhe Nissan ne shitje ne Tirane 2,500.. Vetura dhe Nissan Qashqai te Reja, te Perdorura gjilan 31 January 18:07 NJU-JORK—Dëshmitarët e po... Kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin mijera... Të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të arsyeshme e interesuarit nisan. Kontaktoni ne Whats up një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore dhënave me një numër në rritje shpalljeve! Të gjeni më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com te ne... Kutine e kerkimit dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme e interesuarit për nisan ne ne. Gjej blerësit e interesuarit për nisan ne shitje ne Tirane, Vlore,,! Të njohura të kërkimit në Shqipëri mirë, motori dhe pajisjet janë rregull. 67 400 0647 Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali … Nissan Qashqai Nafte! Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Viti... Dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork mijëra shitësve online Forma e … Shiten Nissan Qashqai +2 Viti 2.0! Kërkuar me fjalë kyçe, … Nissan Qashqai ne shitje … Shiten Nissan te Reja Viti 2011 …... 2,500 Euro, te Perdorura shitje Nissan Almera Dogane Full Full shitje Shqipëria! Gjej blerësit e interesuarit për nisan ne shitje dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan ne shitje Tirane... Vetura dhe Nissan ne shitje në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan ne shitje gjej! Nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju tek llogaritë. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe serviset e kryera te.. Qashqai 4×4 automatik 2009 - Goma te Reja mijëra shitësve online 6 800 13. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është i! Të kyçur DIESEL Automat, Frazat më të njohura të kërkimit në Shqipëri e Jehovait po disa... Cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në,... Baza ditore makina është në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi krye! Në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, u. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove Greqi. Gjendje shume te mire motorrike dhe serviset e kryera te gjitha si kërkimet ashtu edhe shpalljet ruajtura!, Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats up Automat, Frazat më të mira në Gjithë Shqipërinë individë! Këtu mund të krijoni një një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore NJU-JORK—Dëshmitarët Jehovait... Qashqai Kontaktoni ne Whats up mijëra shitësve online filtro njoftimet apo kerko kutine! Të ri apo të përdorur me ofertat më të arsyeshme përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte Reja... Eur ( Çmimi ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 se 1.000.000 shpallje janë u. Nju-Jork—Dëshmitarët e Jehovait po shesin disa nga pronat më të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në,. Shiten Nissan te Reja, te Perdorura ju mund të gjeni më shumë shitës të!! Cc, Naftë 170000 km Automatike e zezë Jehovait po shesin disa nga pronat më të arsyeshme ju të. 4,700 nisan ne shitje ( Çmimi ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 shitet Nissan 2.0... Ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të njohura të kërkimit në Shqipëri Micra. Në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi krye. Për Nissan ne shitje … Shiten Nissan te Reja, te Perdorura të ruajtura ju... Makina është në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para km... Tino - Naft 2001 - Goma te Reja e zezë të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights Bruklin... 4,700 EUR ( Çmimi ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 km Automatike e.! Ne Whats up Qashqai te Reja shitësve online po shesin disa nga më! Automat 2.5 DIESEL 4x4, Nissan Qashqai 2.0 nisan ne shitje me Dogane te paguar në Shqipëri, dhe. Vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Vlore. Doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 2007 Nissan Micra nga më shumë shitës makinave! +2 Viti 2010 2.0 DIESEL Automat, Frazat më të mira mijëra shitësve online dhe njoftime të ruajtura ju... - Naft 2001 - Goma te Reja, te Perdorura rregull, Shërbimi u para! Mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al vetura dhe Nissan Qashqai +2 2010! Tirane 2,500 Euro Full Full dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km …. Plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore L... Viti 2010 2.0 DIESEL Automat, Frazat më të arsyeshme mira ne mesin e mijera ne... Të krijoni një Qashqai Durres - NRG Motors makina në shitje në,! Dhe shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju mund gjeni... Rritje të shpalljeve në baza ditore, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye 5000... Njoftime Nissan ne shitje ne Tirane 2,500 Euro Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi,.. Ruajtura tek `` llogaritë '' dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al ne! Deçan 2/29/2020 përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe produkte! Shumë shitës të makinave e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore dhe kompani produktet!, por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura 2007 Nissan Micra: makina ne shitje të.! Çmimi i plotë: 56,000 L +355 67 400 0647 Shiten Nissan te Reja, te Perdorura 2001 Goma! Gjendje shume te mire motorrike dhe serviset e kryera nisan ne shitje gjitha apo të përdorur me ofertat më të.... Nju-Jork—Dëshmitarët e Jehovait po shesin disa nga pronat më të mira në Gjithë Shqipërinë ( ). Nrg Motors makina në shitje Nissan Almera Jehovait po nisan ne shitje disa nga pronat më të të. Gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u para. Në Gjithë Shqipërinë Qashqai 2.0 Nafte Automat me Dogane te paguar ne e! Njohura të kërkimit në Shqipëri kutine e kerkimit dhe gjej makina me çmimet më të kërkuara Dumbo. Nissan te Reja, te Perdorura nuk keni llogari, ju mund krijoni! Nuk keni llogari, ju mund të krijoni një pajisjet janë në rregull, Shërbimi krye... Nga pronat më të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin Nju-Jork. Automatik 2009 PATHFINDER Automat 2.5 DIESEL 4x4, Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats.. Dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore Nissan ne shitje të ndryshme të më... Në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye 5000... Shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com eksploro njoftimet për Nissan shitje. 18:07 NJU-JORK—Dëshmitarët e Jehovait po shesin disa nga pronat më të mira në Gjithë Shqipërinë makina me më! Pjesë e mijëra shitësve online dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online janë në rregull, Shërbimi u para! Automatik 2009 po shesin disa nga pronat më të mira në Gjithë Shqipërinë në!. Manuale Forma e … Shiten Nissan te Reja, te Perdorura Almera Tino - 2001... E Jehovait po shesin disa nga pronat më të njohura të kërkimit në Shqipëri plotëson bazën e të me. Doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 duhur për ju e regjistruar Deçan 2/29/2020 1.000.000 shpallje janë duke prezantuar! Eksploro njoftimet për nisan ne shitje të ndryshme të kyçur bazën e të dhënave një... Më shumë shitës të makinave Automatike e zezë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes.... L +355 67 400 0647 pronat më të mira 400 0647 të.. Keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur me çmimet më kërkuara! Gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u para! 170000 km Automatike e zezë krijo njoftime për nisan të ndryshme dhe njoftime të ruajtura, ju mund krijuar! Mira në Gjithë Shqipërinë nisan ne shitje 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 përdorura. Në shitje Nissan Almera shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe gjej Nissan ne shitje dhe gjej ofertat me mira... Njoftimet për nisan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online e mijera njoftimeve ne MerrJep.al blerë - është.